Cześć wam.
Jestem Rosjanka.
W zasadzie na tym mogłabym zakończyć moje przywitanie, ale nie sądzę by ktokolwiek chciał się fatygować tu ponownie widząc w pierwszym poście dwa zdania.
Nie chcę przeciągać. Chcę was zaprosić do bycia ze mną tutaj. Tu gdzie znajdziecie styl i pomysł na makijaż. I tu gdzie będziecie mogły pogadać ze mną o wszystkim.










Brak komentarzy:
Prześlij komentarz