stycznia 07, 2017


Cześć wam.
Jestem Rosjanka. 
W zasadzie na tym mogłabym zakończyć moje przywitanie, ale nie sądzę by ktokolwiek chciał się fatygować tu ponownie widząc w pierwszym poście dwa zdania. 
Nie chcę przeciągać. Chcę was zaprosić do bycia ze mną tutaj. Tu gdzie znajdziecie styl i pomysł na makijaż. I tu gdzie będziecie mogły pogadać ze mną o wszystkim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Яosjanka , Blogger