Biedronkowa lokówka zrobiła niemałe zamieszanie. Czy to zasługa jej komicznie niskiej ceny czy naprawdę jest tak dobra jak gwarantują to producenci?
Zadaniem spiralnej osłony modelującej jest ułatwienie tworzenia loków oraz ochrona przed oparzeniami. Możemy dotykać jej palcami bez obaw, że coś nam się stanie. Dzięki niej też nie oparzymy skóry głowy co jest naprawdę dużą zaletą lokówki.
Aby zakręcić pasmo należy przesunąć zacisk lokówki w dół, umieścić tam kosmyk a następnie nawinąć go na lokówkę. Jest to na pewno duże ułatwienie- kręcenie idzie znacznie sprawniej.
Czas kręcenia to od 15 do 30 sekund. Naturalnie w zależności od tego jakiej grubości pasmo kręcimy i od tego jaki efekt chcemy uzyskać. Im dłużej przytrzymamy tym mocniejszy będzie skręt.
Ale... problemem może być używanie tej lokówki przy długich włosach. Zwyczajnie zabraknie nam miejsca na nawijanie pasma i będziemy musiały to robić dwukrotnie.
Ponadto nie możemy kontrolować temperatury.Jednak myślę, że cena(30 złotych) jest naprawdę mała i warto ją kupić. Chociażby ze względu na piękne, trwałe loki, które możemy dzięki niej osiągnąć.
Nie jestem zwolenniczką kręcenia włosów z użyciem temperatury. Robię to naprawdę rzadko. Włosy na zdjęciu należą do mojej mamy, która zgodziła się być moją modelką. Jesteśmy naprawdę zadowolone z efektu jaki uzyskałyśmy z pomocą biedronkowej lokówki. Jeśli chcecie osiągnąć szybką fryzurę, bez oparzeń i w łatwy sposób zdecydowanie polecam Wam ten zakup.
Aby zakręcić pasmo należy przesunąć zacisk lokówki w dół, umieścić tam kosmyk a następnie nawinąć go na lokówkę. Jest to na pewno duże ułatwienie- kręcenie idzie znacznie sprawniej.
Czas kręcenia to od 15 do 30 sekund. Naturalnie w zależności od tego jakiej grubości pasmo kręcimy i od tego jaki efekt chcemy uzyskać. Im dłużej przytrzymamy tym mocniejszy będzie skręt.
Ale... problemem może być używanie tej lokówki przy długich włosach. Zwyczajnie zabraknie nam miejsca na nawijanie pasma i będziemy musiały to robić dwukrotnie.
Ponadto nie możemy kontrolować temperatury.Jednak myślę, że cena(30 złotych) jest naprawdę mała i warto ją kupić. Chociażby ze względu na piękne, trwałe loki, które możemy dzięki niej osiągnąć.
Nie jestem zwolenniczką kręcenia włosów z użyciem temperatury. Robię to naprawdę rzadko. Włosy na zdjęciu należą do mojej mamy, która zgodziła się być moją modelką. Jesteśmy naprawdę zadowolone z efektu jaki uzyskałyśmy z pomocą biedronkowej lokówki. Jeśli chcecie osiągnąć szybką fryzurę, bez oparzeń i w łatwy sposób zdecydowanie polecam Wam ten zakup.











Fajny blog i wszystko co się w nim znajduje!;P
OdpowiedzUsuńRob dalej swoje i nie przejmuj sie opinią innych;>
Tak trzymaj! flarri.blogspot.com
Dziękuję! :)
UsuńAkurat naturalnie mam kręcone włosy więc mi potrzebna jest prostownica :)
OdpowiedzUsuńMój Blog
Masz jakąś ulubioną? :)
UsuńIdealne loki, nigdy nie chce mi się ich robić haha 😂
OdpowiedzUsuńDobrym trikiem jest związanie włosów w kucyk i zakręcenia ich w ten sposób. Duża oszczędność czasu. :)
UsuńSzkoda, że nie można kontrolować temperatury. Według mnie to bardzo istotne, jeśli chcemy dbać o włosy. Ale za taką cenę... Jeśli ktoś tak jak Ty kręci włosy dość rzadko, to będzie idealna :)
OdpowiedzUsuńpaulan-official-blog.blogspot.com
Też tak mi się wydaje. Buziaki. ;)
UsuńWow. Fajny i pomysłowy sprzęt. Osobiście posiadam lokówkę Babyliss 38mm i zawsze mam kłopot robiąc sobie sama loki. Bez pomocy sobie nie radzę, a takie rozwiązanie byłoby dla mnie idealne. Zapraszam do wspólnej obserwacji. Pozdrawiam ;)
OdpowiedzUsuńNATALIEFASHION97
O matko, jaki piękny efekt!
OdpowiedzUsuńhttp://the-fight-for-a-dream.blogspot.com
Też jestem w nim zakochana!
UsuńEfekt jest świetny :)
OdpowiedzUsuńhttp://paulan-official-blog.blogspot.com/
:)
UsuńFajna! jednak ja jestem wierna mojej z Babyliss ;D
OdpowiedzUsuńwww.wkrotkichzdaniach.pl
Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jej temat.:)
UsuńWidziałam tą lokówkę! Efekt jest przepiękny <3
OdpowiedzUsuńallixaa.blogspot.com - klik
:)
Usuń