kwietnia 22, 2017

Co myślę o promocjach w Rossmannie?

Jak zapewne wszyscy wiedzą trwa teraz promocja w Rossmannie na kosmetyki do makijażu. Dla zainteresowanych mniej wtajemniczonych polega ona na obniżeniu cen wszystkich kosmetyków do makijażu o -49% ceny lub- jeśli jesteś członkiem klubu- bodajże 55%. W tym roku wyjątkowo promocja trwa tydzień i obejmuje wszystkie kosmetyki jednocześnie. (W poprzednich latach był podział na kosmetyki do oczu, twarzy i paznokci rozłożony na poszczególne dni.)

Źródło: http://noizz.pl/spoleczenstwo/dantejskie-sceny-w-rossmannie-promocja-odebrala-ludziom-rozum/48979ln

Nie ma sensu oceniać samej promocji- to naprawdę fajna okazja kupienia produktów, które normalnie kosztują prawie dwa razy więcej. Możemy dostać naprawdę drogie kosmetyki drogeryjne dużo taniej lub kupić, któryś z tańszych za grosze. Nic dodać nic ująć. Sama pojawiłam się tam na chwilę w poszukiwaniach Wibo Banana Loose Powder.
I muszę powiedzieć, że jestem w szoku. 
Naprawdę jestem świadoma, że ludzie czasem tracą człowieczeństwo, ale nie spodziewałam się, że może tak się stać mają okazję zaoszczędzić 10 czy 20 złotych. 
Niestety wiele z nas nie szanuje siebie ani osób, które spotykają na ulicy i na zakupach potrafią zachowywać się jak zwierzęta. Nie można dostać się do regału. Ba, nawet grzeczne "przepraszam" nie skutkuje. Zakupowiczki przepychają się wzajemnie ramionami czy koszykami. Połowy kosmetyków brakuje, co niestety jest już winą sklepu. Prowadząc takie promocje od lat są świadomi, że głodny okazji polski naród wykupuje wszystko jak świeże bułeczki. 

Źrodło: https://twitter.com/sacharoza/status/855327173103673345/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2FByNDY3PRe%2F

Najzabawniejsze jest w całej sytuacji to, że kosmetyki, na które ludzie rzucają się w dzień promocji możemy dostać za podobną cenę w internetowych drogeriach. Serdecznie polecam kilka z nich i życzę Wam żebyście w pędzie po promocje zachowały zdrowy rozsądek i tracąc pieniądze pod wpływem emocji, nie straciły przy okazji głowy. ;)

http://www.ekobieca.pl/
https://kosmetykizameryki.pl/
https://makeup.pl/
http://www.cocolita.pl/
https://www.nocanka.pl/


Przy okazji zapraszam na mojego nowego aska, gdzie będą pojawiały się informacje dotyczące nowych postów, bloga i gdzie możecie zadawać mi pytania.
https://ask.fm/rosjvnka


7 komentarzy:

  1. Myślę, że nie ma się co dziwić, że jest taki szał i masa ludzi w Rossmannie, kiedy jest okazja kupić kosmetyki za pół ceny :)

    Zapraszam na nowy wpis!
    ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM




    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Szał szałem, ale nie rozumiem tej agresji w ludziach.

      Usuń
  2. w takie dni właśnie starannie omijam Rossman-jest tłumnie,głośno a ja tego nie lubie:)
    pozdrawiam
    body-and-hair-girl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja na promocji w tym roku się pojawiłam, tłumów u mnie strasznie nie było, ale to był błąd z ich strony, że połączyli wszystkie promocje w jedno - przynajmniej moim zdaniem. ;)
    http://justlittlewhiner.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Яosjanka , Blogger